Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha win7-es verzión megpróbálok...

Larakaa kérdése:

Ha win7-es verzión megpróbálok játékokat letölteni, sikerül is letölteni, de elindítani már nem, akkor, ha mondjuk frissiteném win8-ra Windows verziót, lenne rá esély, hogy menne?

Figyelt kérdés
Sok játékot próbáltam meg letölteni. Mindegyiknél ment is a letöltés, de futtatásnál többre már egyik sem futotta, futtatás után, mikor elindítanám a játékot, mindig bedob valamilyen hibaüzenetet. Mondjuk jobb azt is hozzá tenni, hogy a win7-em nem eredeti, -mindig bead egy üzenetet, hogy lehetséges, hogy szoftver hamisítás áldozata lettem- ez befolyásolhatja a játékok elindítását?
2015. aug. 16. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nincs rá hatással.

a directx meg a többi runtime(pl v. c++) fel van rakva

2015. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*?
2015. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
DierctX9.c Shader Model 3.0 van. De ezzel is szívtam, mert, a CSGO-nál azt írja, hogy Shader Model 3.0 kell minimum a játékhoz, és nekem az van, ezért nem értem...
2015. aug. 16. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!