Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok valami jó képszerkesz...

Tudnátok valami jó képszerkesztőt ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan kellene amit le lehet tölteni tablettre.Photoshop is jöhet csak tudjam használni tabin.Online oldalakat is elfogadok.Olyat ajánljatok amit tudtok,hogy biztosan szuper es érdemes használni.

2015. aug. 16. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Válogass. Ezek androidos alkalmazások:

[link]


Gépre tudom javasolni a PhotoScape nevű ingyenes programot. Bár ez nem annyira komoly, mint a PhotoShop, inkább csak ilyen képösszevágó, de sokmindenre jó:

[link]

2015. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönóm szépen
2015. aug. 16. 21:56
 3/5 tabaki ***** válasza:

A PhotoScape szerintem csak windowsos tableteken fut, egyébként nemigen nevezném képszerkesztőnek (ettől függetlenül kiváló program). Ha tényleg beleférnek az asztali gépre írt szoftverek, javaslom mellé a Gimp, Krita, RealWorld Paint, Paint.NET programokat.


Egy igényesebb online a PixLR:

[link]

Egy butább, de jól használható a Photoshop Express Editor (legyen meg a Photoshopod...):

[link]

2015. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszike :)
2015. aug. 16. 22:19
 5/5 anonim válasza:
Nekem photoshop cs5-öm van.
2015. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!