Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gyakrabban előjött a hiba ami...

Gyakrabban előjött a hiba ami most is! Minecraftot elindítom, bejön a minecraft felirat, eltűnik és nem történik semmi! Nem jön be a bejelentkező ablak öcsémmel csináltunk 1 hamachis szervert ott akarom vele tolni?

Figyelt kérdés
a hiba ugy jött elő hogy megittam egy éjjellátás bájitalt eltelt kb 2 perc épp bányásztam mikor minden elsötétült semmit nem láttam csak a csákányomat meg az inventorymat mikor lejárt a poti akkor már láttam nagy nehezen felvergődtem a tök sötét bányából és mintha beraktam volna 1 gagyi textura pakkot tök csúnya volt minden a fény ien lila fényként jelent meg és hatalmas laggom is volt mikor felértem! na mi lehet a baj? előtte nem volt semmi laggom pedig én futtatom a szervert is! ja és máskor mikor előjött ez a hiba akkor singleplayerben toltam crackelt minecraftal akkor ugy jelentkezett a hiba este kikapcsoltam másnap délután inditottam volna és a fenti hiba lépett érvénybe! Valaki???
2015. aug. 17. 20:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!