Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam pénztárcára szeretnék...

Szabo builder kérdése:

Steam pénztárcára szeretnék feltölteni 1500ft-t mivel csgo skineket szeretnék vásárolni, de akadt egy kis problemama hogyan tudnam orvosolni?

Figyelt kérdés

amint feltölteném a pénzt paypallal, es bejelentkezem, ez a szöveg jelenik meg előttem: "At this time, we are unable to process your request. Please return to WWW.Steampowered.com and try another option."

Segitsetek legyszives



2015. aug. 19. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi nem egyértelmű?
2015. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valamiért azt írja, hogy pont most nem tudsz feltölteni pénzt csak később.

Én azt javaslom, ha van reklámblokkolód, akkor kapcsold ki, és ha steam kliensen akarsz pénzt tölteni akkor ne ott tedd, hanem a steam weboldalára lépj be és ott.

Ha weboldalon próbáltad eddig is, akkor viszont próbáld a steam kliensen keresztül.Plusz állítsd be hogy a steam kliens rendszergazdai jogosúltsággal fusson, a tűzfalon át legyen engedve és ne tiltsa és ne korlátozza semmilyen blokkoló, szűrő, antivírus.

2015. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mar mindent megpróbáltam, amit mondtál de semmi :| 2.napja ugyanezt írja ha fel akarok tölteni penzt
2015. aug. 20. 12:54
 4/4 Csóka Norbert válasza:
Tudok segíteni skype nevem deemonic01 ha felvettél írj hogy csgo onnan fogom tudni
2016. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!