Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3, vagy 4? Nektek melyik...

Sims 3, vagy 4? Nektek melyik tetszik jobban, és miért?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 15:36
 1/9 oroszlan15 válasza:
3 a 4 számomra már túl bonyolitott
2015. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A Sims 3 sokkal szabadabb. Sokkal jobb, legalábbis szerintem.
2015. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sims 3!A 4. részben klassz az építkezés,de a játékmenet egy kalap sz*r!
2015. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
S3, ennek ellenére viszont a S4-gyel játszom, mivel sokkal szebben elfut a gépemen.
2015. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akinek futja erősebb gépre annak a 3. szériát ajánlom, akinek pedig alacsonyabb teljesítményen fut a gép, annak a 4-et.

Nekem a 3. rész jött be. Szerintem itt meg is kellett volna állni. Úgy járnak mint a Need for Speed. Azok sem látták a sok pénztől, hogy meddig kell csinálni.

2015. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem a 2 tetszett legjobban nem tudom miért :3 egyszerű de nagyszerű, bár ha s3 vagy s4 akkor inkább a 3, bár meg van rá az összes kiegészítő (torrent) így eléggé túl van már bonyolítva pl. ha elkezdek egy háztartást, egyből jön az egyetemi kabala otterem az ídőportál meg jön a misztikus totem.
2015. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem 3, mert a 4ben nem olyan élethűek a simek, és (aki szereti őket részletesen csinálni..) a testrészeit a3ban könnyebb beállítani, mert ott csúszkák vannak a 4ben pedig a testrészeket kell húzogatni (kinek melyik megy jobban, de szerintem a 3at könnyebben meg lehet szokni:))
2015. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3., összességében jobb, a 4-ben mindent bonyolult megtalálni (jó, nyilván jobban beleszoknék ha elkezdenék rendszeresen azzal játszani). Szerintem a simek is gumiszerűbbek a 4-ben.
2015. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem a sims 3, mert szabadon járhatod a világot, le van fordítva magyarra, és szerintem egyszerűbb. Persze sok jó ötlet van a sims 4-ben, de túlbonyolították az egészet. Meg ugye a sims 4 drága :D
2015. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!