Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Monitorra nem fér rá az...

Monitorra nem fér rá az álltalam használandó program?

Figyelt kérdés
Van egy program aminek az ablaka nem fér rá a monitorra teljesen. Nem mai program, és nem lehet kirakni "teljes képernyőre". Így az ablak alsó fele nem látszik, ahol fontos gombok találhatóak. Régebben láttam olyan programot amivel azt lehetett csinálni hogy mikor az egér kurzorát elvittem a kép szélére akkor görgíttette a mobnitor képét hogy a kilógó grafikák is láthatóak legyenek. Mi ennek a programnak a neve?
2015. aug. 19. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
alt+enterrel se megy? egyébként állítgasd a monitorod felbontását, amíg jó nem lesz a programnak.
2015. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem irtam hogy win7-et használok. Már az összes felbontáson végigmentem, de a programablak alja csak nem látszik.
2015. aug. 19. 18:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Régi program, alt+enterre nem csinál semmit.
2015. aug. 19. 18:46
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért nem írok programnevet mert ez egy cnc-programozó program, nem hiszem hogy sokaknak jelentene valamit is a neve.
2015. aug. 19. 18:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia.Klikkel az észlelés gondra és minden jó lesz :)

[link]

2015. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gombra*
2015. aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor esetleg nézd meg a kompatibilitás fült, ill itt van pár program, ami kikényszeríti a felbontást, próbálkozz vele:

[link]

2015. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos az "észlelés" gombra kattintva ugyanúgy nem változik a helyzet.
2015. aug. 19. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez kompatibilitási hiba, esetleg beállíthatod a kompatibilitást arra az oprendszerre amelyiken jó volt, vagy jobb egérgomb/tulajdonságok itt kompatibilitási fül, és bepipálgatsz a megjelenítésre vonatkozó dolgok közül, hátha valamelyik helyre rántja.
2015. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!