Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azt akarom kérdezni, hogy...

Isti66 kérdése:

Azt akarom kérdezni, hogy letöltöttem a Steam-et de nem látja a játékaimat amik a gépen vannak. Ez nem olyan mint az xfire volt hogy lehet vele szervereket keresni és multiban játszani?

Figyelt kérdés
Ja és a rocket league-ben sem tudok online játszani mert azt írja nem csatlakoztam a rocket league szervereihez.

2015. aug. 20. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez teljesen más. Ez egy online disztribúciós és DRM rendszer. A játékkönyvtáradban kétféle játék fog feltűnni. Amit a Steam rendszerében vásároltál vagy Steam támogatás esetén aktiváltál, illetve amiket kézzel hozzáadtál.
2015. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy lehet aktiválni, vagy hogy lehet multiban nyomni az ilyeneket hogy battlefield cod?
2015. aug. 20. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
A játékon belüli dolgokon nem változtat semmit szóval pl. multizni is ugyanúgy tudsz, elméletileg az eredeti kóddal be lehet reggelni oda a játékokat ( azt amit ők is árultak, szóval BF3-at már nem), a másik lehetőség az, hogy kézzel hozzáadod a könyvtáradhoz, ez semmit nem változtat, szóval nem lesz rajta a fiókodon, csak annyi, hogy Steamen belül is eléred.
2015. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha nekem olyan játékaim vannak amik torrentoldalról lettek leszedve? Úgy nem tudom regelni őket. Vagy van más valami progi olyan mint az xfire?
2015. aug. 21. 09:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod, persze, hogy nem, ahhoz kellene a vásárlásnál kapott kód, szóval pl. van egy dobozos játékod, van a dobozban egy kód akkor azt be tudod regisztrálni. Az, hogy a programot berakod a Steambe gyakorlatilag csak egy parancsikont rak a Steamen belülre. Én nem értek az ilyen Xfire- ös dolgokhoz, de a lényeg, hogy a Steam a játékon belüli dolgokba már nem nyúl bele, szóval multi meccs összehozásához pl. nem lehet használni.
2015. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor most hogy lehet multizni a játékokkal?
2015. aug. 21. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!