Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri a windows 10-et ingyen...

Megéri a windows 10-et ingyen frissíteni?

Figyelt kérdés
win 7 op.rendszer fut jelenleg a laptopomon, beregisztráltam magam az ingyenes frissítésre, de nem tudom hozzá kezdjek-e.. kinek mi a tapasztalata a win 10-el kapcsolatban? megéri frissíteni vagy inkább nem?

2015. aug. 22. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasd vissza az elmúlt 3 hét Win 10 topikjait GYK-n. A kérdések fele UGYANEZ, amit kérdezel, a másik fele pedig a fellépő hibákról szól.


Valószínűleg megéri ingyen frissíteni, de nem most, hanem pár hét/hónap múlva.

2015. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. aug. 22. 11:09
 3/4 Hulioboy ***** válasza:

Én pedig azt mondom, hogy miért ne frissítenéd le, ha kapsz egy új op rendszert ingyen. Ha nem tetszik vagy úgy érzed, hogy nem stabil akkor vissza tudod állítani az eredeti állapotot. Ergo nincs kockázat.

Én már hónapok óta használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve

2015. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A családban két laptopon frissítettünk win 10-re. A HP 625-re (32 bites win 8.1-ről) csont nélkül felment, a LENOVO Z580-nal (64 bites win 7-ről) szívtunk. Máig nem tudom, mi volt a probléma, driver, előző win 7, hardware...
2015. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!