Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb ingyenes...

Melyik a legjobb ingyenes gépgyorsító program?

Figyelt kérdés
Még a legkissebb játékok is szakadoznak,hiába használom a ccleanert,meg a töredezettségmentesíőt.Valamint az avast ingyenes vírusirtója is megvan,használom is,hetente egyszer teljes rendszervizsgálatot csinálok,de csak apróbb szarokat talál,abból se sokat.Ja,meg azt írja,hogy néhány fájlt nem lehet átvizsgálni,töröljem a regisztrációs kulcsot.Ezt hogy kell?Amúgy win 7 ultimate-t használok,két giga ramom van,kétmagos procival,1,9 ghz szaladgál.Vinyón van még hely dögivel,és a gép sem poros belülről.Szóval egy átlag gép,nem egy gamer,de hogy a super mario is szakadozik,az csúcs.Ötletek?
2015. aug. 22. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A "format c:" és a Windows setup kombója.
2015. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Azért mentsd ki az adataid előtte. :)

2015. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek a programok sz@rt sem érnek.

ha lehetőséged van rá, akkor telepítsd újra a gépet. Más megoldást nem nagyon látok. Azaz mégis, de az pénzbe kerül. :)

2015. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az ingyenes avastban nincs tűzfal így olyan mint ha ott sem lenne .A tűzfal olyan mint a szögesdrót a háborúban nélküle simán lerohan az ellenség
2015. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szántóvető ***** válasza:
hogy melyik a legjobb azt nem tudom,a jet boost-nevű progi nem rossz.előtte még lefuttathatnád a malwarebytes-progit mert az avast free nem sokat ér.32 bites win7 van a gépen?
2015. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
64 bites oprendszerem van,valamint tudom,hogy az alap avast nak nincs tűzfala,de windózé be van kapcsolva.
2015. aug. 22. 14:16
 7/8 szántóvető ***** válasza:
én is 64 biteset tettem fel de nagyon megfogta a hasonlóan gyenge laptopomat, a ram kihasználás nem nagyon ment 80% alá.vissza is tettem a 32 biteset rögtön.
2015. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az én telepítő cd m nem gyári.Szóval ez van,más nincs.Mindkét javasolt progit leszedtem,valamennyi gyorsulás már tapasztalható,nem kell fél óráig várni a guglira,sőt a szuper márió is fut szakadásmentesen,de még nem az igazi.Érdeklődtem kollegánál is,ő azt mondja,hogy a procim haldoklik,mert már öreg.Mondtam neki,hülyeség,csak kilenc éves.erre csak vigyorgott.Szerintetek?
2015. aug. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!