Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen (lehetőleg magyar...

Milyen (lehetőleg magyar nyelvű) PC-s játékszoftverek vannak 6-7 éves, még olvasni nem tudó gyerekeknek?

Figyelt kérdés
6,5 éves, még olvasni nem tudó kislányomnak keresek erőszakmentes, lehetőleg magyar nyelvű, PC-s játékszoftvert (a Manó-sorozat szoftverein kívül, mert azokat már ismeri). Milyeneket ismertek?

2015. aug. 22. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon adnék a kezébe magyar nyelvű szoftvert, ugyanis manapság a magyar nyelv feleslegessé vált, hohyha egy angol nyelvű szoftverrrrel játszik, később eszébefognak jutni a szavak, tehát könnyebben tanul, egyébként a cartoonnetwork.hu-n sok játék van, meg a nickelodeon oldalán.
2015. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást, de amint láthatod is nem online játékot, hanem PC-s szoftvert keresek.
2015. aug. 23. 17:18
 3/3 Adam Blade Inferno válasza:

Pinocchio the Game.

Kedves kis játék, letölthető, nem foglal sokat és erőszakmentes. Ami a legjobb benne hogy a pályak könnyűek és rövidek , de legalább 80 van belőlük :)

Én kiskoromban alig tudtam letenni :) (18/F)

2015. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!