Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype üzenetek törlése,...

Skype üzenetek törlése, visszaállítása?

Figyelt kérdés
Skype-on töröltem az előzményeket,aztán olvastam,hogy ha egyenként töröltem volna a beszélgetésnél,akkor a másik félnél is törlődnek az én saját válaszaim,amit neki küldtem.Na most ez jó lenne,de vissza lehet még ilyenkor állítani a beszélgetéseket,hogy úgy le tudjam törölni?Vagy egyáltalán meddig lehetséges a saját üzeneteinket törölni így,hogy a másik félnél se látszódjon?Mert ha nem sokáig,akkor már felesleges is visszaállítanom,mert több hónapnyi üzenetet szerettem volna törölni.Köszi a segítséget!

2015. aug. 22. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol olvastad, de ez nem igaz. Csak a saját előzményeidet tudod törölni.
2015. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a másik félnél soha nem törlődnek az üzenetek, ill. amiket te töröltél se lehet visszahozni.
2015. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem,a Skype-ban tényleg van ilyen,ilyenkor a másik félnél az lesz a szöveg helyett amit küldtêl,hogy "Az üzenet törölve lett"
2015. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, ha 60 percen belül törlöd. egyébként nem.
2015. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!