Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb böngésző?

Melyik a legjobb böngésző?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy melyik a legjobb böngésző, a Mozilla Firefox vagy a Google Chrome? Köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 22. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Személy szerint Opera párti vagyok, de Win 10-en még baromi csúnya. Van pár bug, amit nem fixáltak még.


Kettő közül inkább Chrome. De szerintem sem a Chrome, sem a Firefox nem a legjobb, hiába népszerűek.

2015. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én fejlesztőként az alábbi sorrendben tudom ajánlani őket:

Chrome -> Firefox -> Opera -> bármely más böngésző, aminek ezek valamelyike az alapja -> Safari -> IE(hagyjuk már meghalni, könyörgöm)


Itt össze tudod hasonlítani őket: [link]

2015. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs legjobb böngésző.Mert mindegyik másban jó.Pl volt egy oldal amit csak a K-Meleon volt képes megnyitni.A jók közé lehet tenni a Maxthon-t és a feltörekvő Vivaldi-t is ami egyre jobb.Opera sem rossz bár van benne bőven bug de a lassú netes is türhető sebességgel fut.Míg a Chrome lassú net melett elég lomha.A Firefox 1-2 trükk segítségével elég gyorssá lehet tenni.A Maxthon ugyan úgy mint a Chrome erős gépet és jó netet igényel.A Vivaldi-t pedig teszteltem Linux-on és Windows-on is,furcsa de a Windows-os verzió laggol,akadt és tele volt buggal míg a Linux-os változat sebességben gyorsabb volt mint az Opera Windows alatt(a Linux-os Opera 30=bughalmaz).KB. ennyi.De ez csak egy egyéni vélemény.
2015. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én mindig felteszem a Mozilla Firefoxot és a Google Chromeot is mindkettő nagyon sokszínű és nagyon gyors és jó. Régen a Firefox jobb volt mind a Chrome de aztán meg fordult a kocka aztán egy ideig a Chrome volt a jobb majd jött a Firefox új verziója 20178-2018 között és most már mindekető egyaránt bevált és jó. Szerintem rakd fel mind kettőt!
2019. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!