Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asztali gépemen (XP) milyen...

Asztali gépemen (XP) milyen programmal tudnám tisztítani a Mozilla Firefox böngészőt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
XP már nem jó. Másfél éve nem támogatják. Linux menjen a gépre, mégpedig sürgősen.
2015. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ccliner, advansed system care 8


igaza van az előttem szólónak

ha nincs pénzed megvenni a win 10 törttel meg nem akarsz szarozni tényleg a linux megtanulása az egyetlen járható út előbb utóbb úgy sem lehet elkerülni

2015. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
legális az az xp? ha igen,nézd meg, hogy a win 10 rendszerkövetelményeknek megfelel-e a géped!
2015. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Ez tényleg egy régi gép (7 éves), telepítettem a tavasszal a Linux Ubuntu-t de annyira bénán lassú volt, hogy nem tudtam használni. Valami más Linux verzió esetleg menne?
2015. aug. 22. 20:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, Lubuntu, Ubuntuhoz hasonló Linux, csak más asztali környezettel és ablakkezelővel, ami nem emészti fel az erőforrásaid. De nekem is 7 éves gépem van, és a Win 8.1 és a 10 nem megy rosszul, mert jobban használja fel a RAM-ot, mint a 7.
2015. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy az én gépem nem felel meg egy másik Win. verziónak (7 ; 8; 10) mert a RAM 1 GB, Össz lemez 17 GB, amiből szabad lemezterület 9 GB.
2015. aug. 22. 20:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor Lubuntu. Vagy Linux Mint, amelyik szimpibb, nálam mindkettő jól ment.
2015. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jóindulatú segíteni akarást, Linuxot fogok felrakni. Jó éjt.
2015. aug. 22. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha eddig működött az XP akkor minek cserélje le, kedves linuxőrültek?


Firefoxnál a beállításoknál az adatvédelem és az egyéb -> hálózat oldalakon találod a takarítási lehetőségeket.

2015. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!