Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezzel az üzenettel összeomlik...

Ezzel az üzenettel összeomlik a windows, esetkeg valaki tudná, hogy mi lehet a probléma és tu is rá megoldást? (Windows 8.1 PRO)

Figyelt kérdés

[link]

Ez csak akkor történik meg, ha 20-25 percet játszok a géppel, a géppel nemhiszem, hogy gond van mert tegnap hívott a NASA, hogy jól jönne nekik, youtubeon annyit láttam, hogy az a megoldás, hogy letörlik minden drivert, ami a vidikártya által lett letöltve, de akkor meg olyan mintha nem lenne videókártyám és 10-12 FPS-es van játékban...



2015. aug. 22. 19:53
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Esetleg vmi?
2015. aug. 25. 19:57
 22/28 anonim ***** válasza:

Ok, sajnos nem tudom hogy vannak a te biosodban a beállítások, de elvileg ha UEFI-s akkor minden úgy van alapból beállítva, akkor ne foglalkozzunk a biossal.

Akkor azt kéne csinálni hogy egy pendrive-ra kiírni a windowsod a következőképpen.

Le kellene ezt tölteni: [link]

Aztán beletallózni a képfájlt és csak utána így beállítani:

[link]


Aztán az indítás gomb.

Ha kész akkor bebootolsz a pendrive-ról és telepíted, formázod a meghajtót, amin a wined van és telepítés.

Ha így feltelepül akkor jónak kell lennie.

Utána az alaplapi cd-ről csak az audio és a chipset drivert telepítsd, más nem kell róla.

A VGA-hoz pedig itt a friss driver:

[link]

Ez a 64 bit-es, gondolom 64 bit-es arendszered.

Ha nem akkor itt a 32 bit-es:

[link]

2015. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Hát még meglátom, mert informatikus ismerősömet is megkértem hogy nézzen utána és nem akarok semmit letölteni bizonytalan helyekről, de ez lesz a B terv köszi :)
2015. aug. 25. 21:58
 24/28 A kérdező kommentje:
Esetleg windows 10re frissites megoldhatja a problemat?
2015. aug. 25. 22:50
 25/28 anonim ***** válasza:

He nam uefi-s módban van telepítve most, akkor a win10 frissítés elvileg nem oldja meg.

De nem kétes hely amit linkeltem, az egyik az UEFi-s pendriver készítő alkalmazás (telepíteni sem kell csak letöltöd és simán futtatod) a másik, amit linkeltem az az Nvidia oldaláról a legfrissebb illesztőprogram win 8.1-hez.

2015. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

* DE először ha van a közeledbe valaki aki bele tud nézni a biosodba, akkor kérd meg, hogy nézze meg hogy jól van-e beállítva az UEFI-s rendszer telepítésére.

De nem elég, ha be van állítva, akkor is majd mindenképpen használnod kell a RUFUS programot, hogy maga a rendszer is UEFI-s formában gpt partícióval és fat32 formázással keröljön a pendrive-ra, ez nagyon fontos, külömben nem fog működni.

2015. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Ahogy látom te is informatikus vagy, de sajna nincs aki beletud nezni a biosomba esetleg ha lefotózom és elküldöm e-mailbe, ha megfelel önnek
2015. aug. 26. 12:07
 28/28 anonim ***** válasza:

Ok.

e-mail: aftercooler@freemail.hu

2015. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!