Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kb 10 perc GTA V játék után...

Kb 10 perc GTA V játék után kidob a játék azzal az üzenettel, hogy a Grand Theft Auto. Exe leállt, a gép teljesítményével nincsen gond, esetleg valaki tud rá megoldást? (Windows 8.1 PRO)

Figyelt kérdés

2015. aug. 22. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
torrentes husnak hig a leve...
2015. aug. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
? Steamen vettem meg a gta-t és eredeti a windows 8.1 pro is :D
2015. aug. 23. 09:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Csinálj egy fájlépség-ellenőrzést Steammel.
2015. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ezt a lehetőséget hol találom ? :)
2015. aug. 24. 09:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Belemész a játékkönyvtárba, jobb klikk az adott játékra -> tulajdonságok -> helyi fájlok, és ott a fájlok épségének ellenőrzése. Ha ez nem segít, próbáld meg a legfrissebb Windows frissítéseket, ill. illesztőprogramokat feltelepíteni. Milyen géped van egyébként?
2015. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a segítséget remélem sikerülni fog, de előbb még a windowsal is problémáim vannak, elvileg mindenből a legfrissebb van letöltve :)

Gépem:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. aug. 25. 12:32
 7/11 A kérdező kommentje:
2015. aug. 25. 12:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Én azt tudom neked tanácsolni, hogy töröld le a grafikus kártyád illesztőjét a vezérlőpultból (tehát mindent, aminek a nevében NVIDIA szerepel), majd indítsd újra a gépet, és töltsd le a legújabb illesztőt és telepítsd fel. Linket is adok hozzá (remélem neked is behozza):


[link]


A "355.60 - WHQL" verziónak kell az oldalon szerepelnie.


A kártyád egyébként nagyon erős, szinte minden játékot bírnia kellene nagyon magas - full részletességen. A géped több alkatrészével sincs szerintem probléma. Az én Gigabyte R9 280-asom valamivel gyengébb, még sincs semmi bajom egy játékkal se Win 10 alatt. Remélem ez majd neked is megoldja a problémát.

2015. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy lehet nem lenne gond, ha amit a linken küldtem, letöltenéd, majd mikor leszedted a régi drivert (ha van fent egyáltalán most valamilyen verzió), lehúznád a netről a gépet, hogy restart után ne akarjon a Windows telepítgetni magának másik drivert. Aztán miután felraktad, amit linkeltem, visszaköthetnéd a netet.
2015. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A legujabbak vannak ratelepitve esetleg egy windows 10-re frissites megoldana a dolgot?
2015. aug. 25. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!