Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok 2048x1152-es...

Hogyan tudok 2048x1152-es képet készíteni a YouTube csatornához?

Figyelt kérdés

A monitorom 1366x768 és a YouTube-on azt írják,hogy 2048x1152-es kép kell. Ezt hogyan oldhatom meg?

A válaszokat előre is köszönöm!


2015. aug. 23. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nekiálltál volna, akkor feltűnne, hogy kb bármelyik képszerkesztő megkérdezi, hogy mekkora felbontásban akarsz dolgozni. A monitorod felbontása teljesen irreleváns, szerinted a ház méretű plakátokat ház méretű monitoron csinálják?
2015. aug. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

???

Szomorú volna, ha csak akkora képet tudnál készíteni, amekkora a monitorodon elfér. Bármelyik képszerkesztő alkalmas rá, legfeljebb nem 100%-os nézetben nézed szerkesztés közben, hanem lekicsinyítve, vagy egyszerre csak egy részletét látod... ettől a kép tényleges mérete még akármekkora lehet. Kérj egy megfelelő méretű lapot a képszerkesztődben, és utána akármekkorára kicsinyíted a nézetét, biztos lehetsz benne, hogy a kép akkora marad, amekkora neked kell. Ahhoz, hogy ne csak a nézete, hanem a valódi mérete is megváltozzon, kifejezetten kérned kell(ene) a „Kép átméretezése” vagy hasonló nevű funkciót.

2015. aug. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:
Na, megint elkéstem... De legalább megtámogattam az első hozzászólás mély igazságát.
2015. aug. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és bocsánat a tudatlanságomért.

(Egyébként meg nem gondoltam,hogy a házméretű plakátokat házméretű monitoron csinálják)

2015. aug. 25. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!