Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kap kék halált sokszor...

Miért kap kék halált sokszor a gépem?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete felraktam a win 10-et, nekem nagyon tetszik, gyorsabb lett a gépem, bár eleinte lassabban indult be, mára ez megváltozott. Eddig azt hittem nem lesz már vele semmi baj, de sajnos még is. A minap bekapcsoltam a gépet, megnyitottam az uTorrent nevű programot. Megnyitottam a Google Chrome böngészőt, és böngésztem, hogy ne unatkozzak. Eddig sosem volt baj ezzel, most viszont kék halált kapott. Gondoltam túlterheltem, így hát újraindítottam. Megint ugyan azok a programok, megint kék halál. Gondolom hogy ez így nem normális. Mit tegyek? Driverek le vannak frissítve.

2015. aug. 23. 15:50
 1/8 tabaki ***** válasza:

Talán amiatt, amit a kékhalál kiír?


De csak morfondírozok, nem kötelező elárulnod a hibaüzenet, így biztosan több tippet kapsz.

2015. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A win 10-nél nem ír hibaüzenetet...
2015. aug. 23. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze. Csak kiírja hogy kékhlál és leáll mi?
2015. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak annyit ír hogy keressek rá erre: kernel_security_check_failure.
2015. aug. 23. 16:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ír olyan részletesen mint a win 7...
2015. aug. 23. 16:49
 6/8 anonim ***** válasza:
facepalm
2015. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minek kéne olyan részletesen írnia min a win7? [link]
2015. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kapok választ a kérdésre?
2015. aug. 23. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!