Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik a fájlkezelőben a...

Nem működik a fájlkezelőben a jobb egérgomb! (? )

Figyelt kérdés

Ha a fájlkezelőben bárhol (fájlon vagy üres helyen vagy akárhol) megnyomom a jobb egérgombot, elkezd tölteni, aztán felül írja, hogy Fájlkezelő (Nem válaszol) és hiába várok, nem történik semmi, csak tölt, tölt tölt. Mindenhol máshol működik a gomb (legalábbis eddig nem vettem észre máshol hibát). Ha bezárom a fájlkezelőt, egy másodpercre eltűnik a tálca, és a lila háttér (win8-as) látszik a helyén, aztán újra látszik, és bezáródott a fájlkezelő.

Gép: Dell Inspiron 3531

Oprendszer: Windows 8.1 (64 bit)

Vírusirtó van, Norton.

A probléma a kb. egy hete áll fenn, vagyis egy hete használtam a gépet utoljára, és akkor történt ez először (de az alatt a használat alatt előbb már használtam a fájlkezelőt, csak később lett ez). Kikapcsoltam a gépet és reméltem hogy legközelebbi bekapcsoláskor (azaz ma) megjavul. De még mindig fennáll a hiba.

A vezeték nélküli egeremmel (Genius NS-6000) és a laptop saját touchpad alatti gombjaival is ugyanúgy rossz.


Nem vagyok egy számítástechnikai analfabéta, de még csak 14 éves lány vagyok, ezt figyelembe véve válaszoljatok, kérlek.



2015. aug. 23. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

feltehetőleg települt vmi a gépre, ami befészkelte magát a helyimenübe, és vagy már letörölted és nem tud rá hivatkozni, ezért behal, vagy vmi kéretlenprogram, nehéz megmondani. szedd le ezt: [link]

és a gyanús részeket töröld/tiltsd le.

2015. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, de az eredeti probléma magától elmúlt. Most már csak van hogy lassan nyit meg valamit, nagyon lassan. 11 hónapos a gép, szóval nem hiszem, hogy máris újra kéne telepíteni a windows-t... Meg csak néha csinálja ezt. A Norton most valami lemezoptimalizálást futtat éppen, hátha utána jó lesz.
2015. aug. 23. 22:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Na, most megint nem működik... nekem úgy tűnik, valamitől irtózatosan belassult a gép.
2015. aug. 23. 22:30
 4/4 Jozso89 válasza:
Nehogy azt hidd, egy olyan felhasználó aki nem csak netezik rajta kb 2 havonta ujra kell rakni mert egy rakás szar, ez az új win 95 ráknak nem tudták a 7et megtartani. Mindenféle gec*s szart kitalálnak ozt semmi nem működik a 7 óta normálisan.
2016. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!