Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem futnak játékok win7...

Miért nem futnak játékok win7 alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A problémám, az volna, hogy olyan játékok amikkel xp-n játszottam, most nem mennek vagy hibásan.

Van aminek a telepítője sem indul el.

Van aminél behal a játék, és nem ment el semmit, mindig kezdhetem élőről. Nagyon idegesittő. Többször felraktam a játékokat, sőt még a rendszert is újra húztam hátha!

Segitsetek létszi mert szétverem a gépem a pics ába...



2015. aug. 24. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
hát... azt nem tudom, hogy mi az oka, mert nem értek hozzá, de próbáld a tulajdonságokban átállítani a kompatibilitási üzemmódot xp-re. ha így sem megy akkor nincs mit tenni
2015. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 papagenou ***** válasza:

1: milyen gépről van szó?

2: az xp játékokkal gyakran előfordul, hogy nem mennek 7alatt

3: drivereket felraktad?

2015. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem nyert sajna :(
2015. aug. 24. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
r.i.p gép :(
2015. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Komplikato ***** válasza:

Telepítő rendszergazda módban való futtatása, lehetőleg XP SP3 KOMPATIBILITÁSI módban.

A feltett program is ugyan így.

Van olyan őskövület, aminél ki kell kapcsolni a tűzfalat telepítés közben. Persze ez veszély forrás ha nem eredeti a program.

Aztán van olyan eredeti játék, amiben rootkit van vagy más egyéb másolásvédelem, amit a W7 nem enged, ilyenkor marad a meglepő megoldás, hogy a gyári eredeti programra cracket kell tenni.

2015. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Minden driver fel van telepitve.

A gép:

Windows 7 Enterprise 64bit

Dual core G860 3.0Ghz.

4Gb ram

Nvidia Geforce GTX 650

2x sata III 500gb

2015. aug. 24. 17:24
 7/7 anonim válasza:

Én is így voltam, de aztán rájöttem a miértjére...


A Windows Vistától a windowsokba mindig berakják az Aero szolgáltatást. Ez a régebbi játékoknak szemet szúr, ezért nem mennek. Ha hibátlanul akarsz tovább játszanii ezekkel a játékokkal, akkor Win 7 mellé felhúzod xp-t.

2015. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!