Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 alatt hogy lehet...

Windows 10 alatt hogy lehet megoldani az ncore belépést? Elvileg ma tiltották ki a Windows 10-et de biztos van módja hogy belépjen az ember. Hogyan?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt te hol olvastad, hogy kitiltották a Windows 10-es embereket? Kíváncsi lennék...
2015. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ezzel a válasszal nem lettem okosabb. amúgy 1: ha van ncore-od próbálj belépni Windows 10 alól.... 2: [link]
2015. aug. 24. 22:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Mennyi hülyeséggel etetnek benneteket. Simán be lehet lépni win10 alól.
2015. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan? Ez itt a kérdés! nekem nem megy.. azt írja hibás felhasználó név vagy jelszó meg hogy robot vagyok-e ....
2015. aug. 24. 22:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Istenem, megint mi vagyunk a hülyék, megszoktam. Fiacskám, nézz rá az nCore facebook oldalára és meglátod miért nem működik neked. De röviden leírom neked, megváltoztatták sok ember jelszavát biztonsági okokból. Előbb nézz utána és utána ha nem tudod kérdezősködj.
2015. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hoppá! Apám! Erről nem tudtam.. mi az hogy módosították a jelszavam? hol van?
2015. aug. 24. 23:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Idézem neked!


"Kedves Felhasználóink!

A mai nap folyamán biztonsági okokból többeteknél is jelszót cseréltünk. Aki nem tud bejelentkezni, az kérjen jelszó-emlékeztetőt a regisztrált e-mail címére!

A belépés oldalon, a jelszó-emlékeztető lenyitása után fontos, hogy megjelenjen a 'Nem vagyok robot' jelölőnégyzet is, hiszen csak így lesz sikeres az új jelszó kérése (ezt esetleg az AdBlock tilthatja, így aki ilyesmit használ, az kapcsolja ki a reklám blokkolót erre az időre).

A rendszerre jelenleg a szokásosnál nagyobb terhelés nehezedik, így elképzelhető, hogy az e-mail kis késéssel fog megérkezni. Aggodalomra semmi ok.

Szeretnénk megkérni minden érintettet, hogy a régi jelszavát ne használja többé!"


Magyarul változtass jelszót, és akkor tudni fogod mi a jelszavad!

2015. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem változtatták meg a jelszavam. xd.
2015. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem sem változtattak semmit...


És nem kell mindent elhinni ami neten van..

Még,hogy 10 alól nem mehetsz fel Ncorera..röhög a vakbelem...még jó ,hogy meg van :))

2015. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én akárhogy próbálom újrakérni a jelszavamat csak annyit ír, hogy: Bizos, hogy nem vagy robot? :-)
2015. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!