Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs hangom Windows 7-ben....

Nincs hangom Windows 7-ben. Azt írja, hogy "Az audió szolgáltatás nem fut! " Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Előhoztam az automatikusan induló programokat, és látom hogy a szolgáltatás le van tiltva.

Hogy kell elindítani?

Mert ha bent van a pipa, pc újraindítás után sincs hang, és továbbra is le van állítva.

[link]


Ha kiveszem a pipát akkor meg kiírja mikor állítottam meg, és pc újraindítás után továbbra sincs hang.

[link]


Hogy a fenébe kell ezt elindítani?


2015. aug. 25. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég rossz helyen turkálsz. Helyette tedd a következőt:


1. Távolítsd el teljesen a hangkártyád driverét

2. Admin parancssorban "sfc /scannow", utána újraindítás

3. Vezérlőpult -> Felügyeleti eszközök -> Szolgáltatások alatt nézd meg, hogy a "windows audio" és a "windows audio endpoint builder" szolgáltatások automatikusra legyenek állítva

4. Ha kellett a szolgáltatásokon bütykölni, akkor indítsd újra megint a gépet

5. Telepítsd fel a hangkártyád driverét


Ha ezek után se megy, akkor vagy hardverhiba, vagy annyira rossz állapotban van a rendszered, hogy éppen csak a torka nem véres, és újra kéne rakni az egészet.

2015. aug. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alaplapi hangkártya van benne. Akkor is távolítsam el?
2015. aug. 25. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor először google meg wikipédia, és tanuld meg, mi az a driver, utána olvasd el újra, amit írtam, értelmezd, és csináld.
2015. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A "windows audio" a felügyeleti eszközöknél automatikuson van. Nem kellett hozzányúlnom.

Viszont "windows audio endpoint builder" nincs.

[link]


sfc /scannow végzi a vizsgálatot. 72%

2015. aug. 25. 09:50
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom miféle vizsgálat volt ez, de visszatért a hang.

Köszönöm! Ment a zöld.

2015. aug. 25. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!