Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen zeneprogeam jó? Spotify...

Milyen zeneprogeam jó? Spotify, vagy Deezer?

Figyelt kérdés
Nekem a Spotify jobban bejön. De a Deezernél egy számot sem tudok lejátszani. Miért nem?

2015. aug. 25. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Google play music
2015. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is jobban bejött a Spotify.


Rövid próbálkozásom volt a Google szolgáltatásával, de nem tartottam eléggé kezelhetőnek az egészet, így hagytam a francba.


A Deezer-nek nincsen normális desktop kliense, ebben messze veri a Spotify, ráadásul nem találtam benne meg mindent, amire szükségem lett volna. Meg... olyan fapados érzésem van/volt tőle, egyáltalán nem inspirált arra, hogy még fizessek is érte :-)


Barátkozom az AppleMusic-kal, de nagyon új, és még ezt sem érzem tökéletesnek, a kézzel válogatott listák nem hatnak meg (a csoda Beats rádiót meg felőlem tehetik, ahova akarják, nem nekem való, ami ott szól..), és jelenleg a Spotify "discover" funkciója sokkal jobban beletalál azokba a zenékbe, amik tényleg olyanok, mint amiket általában hallgatok. AppleMusic-nak nincsen Android-os kliense (még), és Linuxon sem várható sem "kiherélt", sem normális iTunes. Most jelenleg ez nem zavar, de nem szeretem, ha valamit valahol nem tudok használni, ki tudja, mikor lesz rá szükségem. Egyszer csak használhatóvá teszik a Linuxot desktop-on, aztán ott leszek zene nélkül? Jááj :-)


Spotify. Nagyon kézre áll, jó minőségű zenét stream-el (nem az ingyenes reklámos vacakkal bajlódok, természetesen), jók a listái, jó ötlet a "mood" válogatás, és nagyon pontos a "discover" (nekem legalább is). Ráadásul az összes általam használt asztali és mobil operációs rendszert lefedi normális minőségű alkalmazással (Win/OSX/iOS/Android), még a Linuxos is egészen használható.

2015. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Van, amiben a Spotify jobb, van, amiben a Deezer.


Spotify előnyei, hátrányai:

+1: Van desktop kliens, használható.

+1: Sokkal több zene van rajta, mivel sokkal régebbi, mint a Deezer.

-1: Sok a reklám (nem a grafikus felületen, hanem lejátszás közben, bár játszott dalt sosem szakít ketté), mondjuk engem kevéssé zavar.

-1: Nem használható böngészőtab-ben, csak klienssel.

Összesen 0 pont.


Deezer:

-1: A desktop kliens elég gagyi, amit a böngészőben könnnyen tudsz csinálni, a kliensben nehezebb elérni.

-1: Kevesebb még a zene (ami ritkaságokat megtalálok a Spotify-on, a Deezeren csak a felét), de folyamatosan bővül.

+1: Nincs reklám, egyelőre.

+1: A Firefox is megnyitja, ami nekem nagyon fontios, mert nem szeretek mobilról netezni.

Összesen 0 pont.


A hangminőség különféle számtech oldalak kritikái szerint nem hasonlítható össze, nagyon eszköz- és platformfüggő, az egyiken a Dí teljesít jobban, a másikon a Szpoti.


Szóval kétesélyes a meccs. Nekem mindkettő elég bulis. Szerintem nem dől össze a világ, ha mindkettőt használod.

2018. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ja, kihagytam, hogy +1: Deezeren nincs reklám.


Így azt hioszem, a Deezer nyert egy ponttal, de mindez a lényegen nem változtat: próbáld csak ki mindkettőt.

2018. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as a Deezer elöbb volt mint a Spoty :)
2021. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!