Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a Skype-on a...

Hogyan lehet a Skype-on a korábbi üzeneteket megjeleníteni?

Figyelt kérdés
Csak 1 napot és 7 napot ajánl fel, nekem sokkal korábbi üzenetek megtekintésére lenne szükségem.

#Skype #üzenet #skype korábbi üzenet
2015. aug. 25. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én Skype-omban ha felgörgetek a betöltődött beszélgetés elejére, akkor betölt korábbiakat, és így tovább.
2015. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Továbbgörgeted felfelé a beszélgetést.
2015. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem görgeti tovább. (Újratelepítettem az op.rendszert valamelyik nap, régen nekem is mutatta felfelé görgetésnél, de most nem.)
2015. aug. 25. 17:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak annyit jegyez meg amennyit nem töröltél.
2015. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem töröltem egyet sem, kézi törlésig van beállítva.
2015. aug. 25. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Újratelepites után nem fog menni, hacsak nem mentetted ki. Valószinű ennyit tárol szervel odlalon.

Nekem is minden gépen addig lehet visszatekerni, amióta az adott gépre jöttek az üzenetek.

2015. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Újratelepítés előtti üzenetek megvannak, találtam aug. 5-i üzenetet is, és csak most hétvégén telepítettem újra a gépet. Üzleti skype, nagyon sok partnerrel, fontos lenne.
2015. aug. 25. 19:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Mármint Skype for Business? Ami előtte Lync volt? Még korábban pediog Office Communicator.

Az nálam az Outlookba loggol, ott van egy Conversation history mappa.

2015. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sima Skypenál 30 nap de maximum 200 üzenet az ami visszaáll újratelepités után ez alapján:

[link]

2015. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!