Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni ezzel a képpel?

Papagenou kérdése:

Tudnátok segíteni ezzel a képpel?

Figyelt kérdés

[link]


próbáltam jobban megcsinálni, de a rózsa még nagyon leesik a képről. azt kérte, hogy ilyen stílusú legyen a kép többi része - amiből csak ennyit vágtam be, hogy ő ne legyen felismerhető, de látszik mire gondolok, viszont kéri a rózsát, de kiesik a képről és ehhez nincs elég tudásom, tapasztalatom. ha valaki tudja hogyan tehetné jobbá és nem kerül többe neki pár percnél, nagyon megköszönném :/



2015. aug. 26. 16:51
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem :


1. Körbejelölöd a rózsát

2. Bemásolod a vágólapra

2.1 Beilesztheted egy új képként és el is mentheted.

3. Elkészited a kép fekete fehér verzióját.

4. Visszamásolod a vágólapról a rózsát és a megfelelő helyre rakod (akár a 2.1 pontban kimentett képből is)


Ha linkeled a kép rózsás részét (az eredetit, nem a fekete\fehér verziót) akkor megpróbálom körbevágni és készitek belőle egy PNG képet - ami ugyebár átlátszó azt rá tudod tenni a fekete\fehér képre.


Sok sikert.

Üdv.

2015. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ha jól értem amit mondaz, akkor gyak én is ezt csináltam. a rózsa egy külön kép. eleve pólóban volt, a zakót már én csináltam rá. megcsináltam az eredeti képet fekete-fehérre ezzel az effekttel s utána raktam rá a rózsát. csak azt nem tudom, hogyan csináljam meg úgy, hogy "jó" legyen, de a problémát biztos te is látod. de ez volt a rózsa

[link]

2015. aug. 26. 18:34
 3/4 A kérdező kommentje:

de ha csak így rárakom, akkor nagyon kiesik a képről. ezért próbáltam homályosítani, lágyítani.

minden esetre köszi a válaszod :)

2015. aug. 26. 18:35
 4/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Akkor először az eredeti rózsa képet kell a megfelelő méretűre alakitani és aztán odahelyezni ahová kell, illetve a képre helyezés után valamilyen effektussal a széleket egy kicsit elhomályositani.


Itt csak simán elvágtam félbe a rózsát és rátettem a képre : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!