Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 1366 x 768 felbontás mennyire...

1366 x 768 felbontás mennyire támogatott és elfogadható még napjainkban?

Figyelt kérdés
a mostani játékok jól vannak optimalizva rá, vagy kompromisszumokat kell kötni hogy sok csak kisebb pl 1280as felbontásban futtatható? (vagy magasabb, de az nem esélyes mert ez lenne a maximális felbontása a monitornak)
2015. aug. 26. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Laptopoknál legelterjettebb felbontás, így sokan használják, minőség jó a 15,6"-hoz, játékokra jó. Viszont vannak 82cms TV/monitorok ilyen felbontással, ami már csúnyácska, de játékok ott is jól futnak.
2015. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos most egy olyan helyzetben vagyok hogy szerezhetnék 8ezerért egy monitort aminek csak ennyi a felbontása. voltam már mindkét helyzetben, 22 coloson full hdben , és régi 4:3ason 1280ban, most sajnos ez van és ez a lehetőség adódott ez a monitor [link] tudom ez sem épp egy mai darab, de e jelenlegimtől jobb lenne
2015. aug. 26. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem FullHD monitorom van, de minden egyes létező játéknál be tudom állítani az 1366x768-at, és egy olyan monitoron nem is fog szerintem rosszul kinézni.
2015. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!