Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SEE MTA kaphatok unbant ezek...

SEE MTA kaphatok unbant ezek után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! See MTA-n játszottam, és /kiszed paranccsal teljesen le RP-ztem egy bicikli lopást.

Rá kb. 20 percre odatp-zett egy admin magához, és non rp-s biciklilopás indokával jailbe kerültem 60 percre.

Írok neki privátban: "nem is volt semmi non rp-zés"

Pár perc eltelt, nem válaszol. Gondoltam írok neki caps lockkal, hátha nem látta, pörgött a chat, nem figyelt, vagy valami volt. Tehát írtam neki caps lockkal. Erre begurult, még 60 percet kaptam, mert hogy én hogy képzelem, hogy caps lockkal írok neki. Mondom ez mekkora fasz*ág már, hogy ekkora paraszt. Igen, rosszat mondtam, mert az édesanyját nem szabadott volna szidnom, de előtte már a másik admin felhúzott a kíváló segítőkészségével, konkrétan leszarta a problémámat, csak átirányított felsőbb adminokhoz, semelyik sem volt fent, majd fórumra, ott 2 napja nem fogadják el a regisztrációmat, majd továbbá nem érdekelte, na de nem ez a lényeg, hanem hogy teljesen jogtalanul kerültem jailbe, és elvileg örökre (2030), tehát ezt vissza tudják szedni? Mert szeretnék játszani, csak felhúzott az admin, bocsi, hogy picit hosszúra sikeredett.



2015. aug. 26. 23:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és meg sem hallgatott meg semmit sem kérdezett, hogy elvileg hogy is volt, és megbeszéljük, csak bedobott a jailbe ........
2015. aug. 26. 23:14
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér, hogy megkérdezd őket.

Azt azért jó ha tudod, hogy aki hatalmat kap a kezébe az él és sokszor visszaél vele, ha szemetek akkor azt is mondhatják hogy az adminé az utolsó szó, és összetartanak ellened.

Ha fejétől bűzlik a hal az úgyis kihat a morálra, és elszivárognak a játékosok. Próbáld elérni a lehető legfelsőbb rangban lévő embert aki veled foglalkozna, ugyanakkor azzal is tisztában kell lenned hogy akár vétlen voltál akár nem, az anyázással egy olyan helyzetbe hoztad magad, ami már független a másik figyelmeztetéstől.


Admin-oldalról én nem biztos hogy visszaengednék olyat, aki nem csak nem játszik szabályosan, de még ordibál is vagy floodol, vitatkozik, majd szidja az anyámat. Mert az mondják, hogy 'minek egy ilyen "rossz" játékos közénk?'.

2015. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi azért a visszajelzést ...

Ezt az üzenetet kaptam:


"Minta hiánya miatt figyelmeztetést osztottam! Zárom és helyezem!"


Ez mit jelenthet?

2015. aug. 27. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valamilyen külön (fórum?)szabály vonatkozik a kéréshez, és te azt nem teljesítetted.
2015. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, súlyos admin szidás esetén nem foglalkoznak az unban kérelemmel ezt írták... IP változtató nem segít, hogy felmehessek, tehát valami más program van erre, hogy felmehessek?
2015. aug. 27. 12:22
 6/7 anonim válasza:
Ha nagyon akarod oda-adhatom az accountomat (semmi nincs rajta) regisztráltam neked egyet. Ha visszaigazolják leirom.
2015. okt. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen profillal lép be, ha az IP- és egyéb tiltás miatt nem engedik csatlakozni sem.
2015. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!