Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO átmeneti eltiltás?

CS:GO átmeneti eltiltás?

Figyelt kérdés
Mióta megvan a CS:GO-m azóta felmentem 3-as szintre, hogy bírjak menni versengő meccseket, azonban ha vége van akkor kidob a menübe és kiírja zölden azt, hogy átmeneti eltiltás 20 óráig és ez minden nap van, miért van ez?

2015. aug. 28. 21:34
 1/5 -Martin- ***** válasza:

Mert, amíg nincsen rankod (10 nyert versengő kell ahhoz.)

naponta csak 2-t nyerhetsz.. (vagy kettőt játszhatsz? nem emlékszem..) és utána eltilt egy napra....

Nemtom miért, de ez van....

2015. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaaaa, így már értem! :) Na mindegy, én se igazán értem, de mint ahogy írtad ez van... :)
2015. aug. 28. 21:49
 3/5 A kérdező kommentje:
És utánaolvastam idő közben, 2 versengőt nyerhetsz egy nap, de korlátlanul játszhatsz ha veszt a csapat, vagy ha döntetlen!:)
2015. aug. 28. 21:58
 4/5 B1nc1 válasza:
Ez azert van, hogy ha egy kicsit is akkor is probalnak smurf-ok ellen csinalni valamit, es ugy gondoltak hogy ezzel kicsit lelasithatjak a smurf-oket.
2015. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. :) hát lehet van benne valami, felmentem nova 3-ba, rengeteg volt a smurf... de hát ez van :)
2015. szept. 28. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!