Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7 alatt futó Adobe...

Windows7 alatt futó Adobe Flash Player elavult, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fremmail-es leveleket nem jeleníti meg,mintha üres lenne,úgy látszik,pedig van benne 92 levél olvasatlan.

Ha frissíteni akarom azt írja ki: böngésző elavult.

Böngésző: Opera,Mozilla Firefox,Google Chrome.Melyik Adobe Flash Player számít nem elavultnak?



2015. aug. 29. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk a legfrissebbet töltsd le, ami az Adobe honlapjáról elérhető.


Amúgy nekem sántít a dolog. A levelek megjelenítésének semmi köze a Flash-hez.


A Freemail pedig alapból szar, úgyhogy leginkább ezt kellene lecserélni.

2015. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Freemail-hez nem kell flash.Legalábbis eddig nem kellett.

ÉS igen,rakd fel a legfrissebbet és válts gmailra ha biztonságosabb,jobb levelező rendszert szeretnél!

2015. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Miért sántít? A Mozilla azonnal kiirja hogy Adobe Flash letiltva.A freemailhez nem kell,de alul-fölül és baloldalt tele van reklámokkal ami igényli a flash használatát.Am. megoldódott a probléma: egyszerűsitett felületet kell választani a freemail indításakor.
2015. aug. 30. 11:51
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Nem azért sántít, mert nem hittem el, hanem azért, mert a levelekhez nem kell, hanem - mint írod is - a reklámokhoz kell. Tehát semmi oka letiltani a leveleket, mégis letiltja.

2015. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reklamokhoz felesleges aktivalni a flasht...Csak ki akasztja a bongeszot rosszabb esetkor..

Nekem ugy van beallitva direkt hogy kerdezze ha aktivalni akarom...

2015. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!