Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 ÁRUHÁZ fekete...

Windows 10 ÁRUHÁZ fekete képernyő, miért nem tudok belépni?

Figyelt kérdés
Bent vagyok a felhasználómban, megnyitom az áruházat, kikeresek bármilyen alkalmazást. Üres, fekete ablak fogad, ha a vásárlásra kattintok, ha a próbaverzióra, akkor is. Ha fönt próbálok bejelentkezni a Microsoft-fiókomba, szintén. Kerestem angolul, kerestem idézőjelekkel, semmi hasznosat nem találtam. Egyedüli rendszergazda vagyok. Windows 10 Home, frissétések naprakészek. Ötletek?

2015. aug. 29. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Előző rendszere rá frissítettél? Vagy tiszta,formázással raktad fel a Win 10et? (Amiből mellékesen a Pro-t ajánlom,ez nem Win7..)
2015. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tiszta Win7-ről ment a Win10. Élmény volt. De ezzel érdemben semmit sem segítettél, nem rakom újra.
2015. aug. 29. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:

A Win7 hiába volt tiszta... Még jó hogy az az volt..


Tiszta telepítéssel kevesebb utána a probléma a rendszerrel,vagy egyáltalán nincs is.(Mint nekem).

Ha ez nem megfelelő számodra,akkor ez van.Lesz vagy már van ott több hiba is így!

Ha körül nézel itt Gyíken is (ha másutt nem is),olvasni lehet mennyi embernek leggyakoribb hibája abból adódik,hogy nem tiszta telepítéssel rakták fel a Windows 10-et!

2015. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs több hiba. Máshol is körülnéztem, mégsem fordult elő ilyen senkivel, sehol sem írnak pont ilyet. Rákeresni meg ugye alig lehet, mert mindenki a felhasználóba történő belépésnél kapott fekete képernyőt (én nem).
2015. aug. 29. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Telepítsd fel tisztán a Windows 10-et, hidd el, meg fogja oldani a problémát! Amúgy a többiek csak segíteni akartak, nem kell őket bántani ;)
2015. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kár, hogy már leszedtem ami kellett, és működik. Nem, nem fogja letörölni távolról a Microsoft, mindent meg lehet buherálni...
2015. aug. 31. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Az olyan is.

Később majd ne csodálkozz.Lesz még más bajod is vele azon kívül! Hisz nem normális már ez a dolog se.

Használd akkor így :)

2015. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!