Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Windows karbantartó-tis...

Melyik Windows karbantartó-tisztító program a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Én CCleaner-t szoktam használni, de mellé szerintem kellene valami hatásosabb is, de azért jó lenne az is, ha nem rontana el valamit a rendszerben.:)

2015. aug. 29. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a CCleaner nem hatásos?
2015. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pl. elég kevés elavult bejegyzést szokott találni a registry-ben (ami nem biztos, hogy baj), az Advance systemcare viszont talált legalább 600-at és érezhetően gyorsult is a gép miután törölte azokat.
2015. aug. 29. 12:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
így meg is válaszoltad a kérdést
2015. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem ezeket a kérdéseket, amikor a naívnak tűnő kérdező jobban képbe van egy adott dologgal kapcsolatosan, mint sok válaszadó.
2015. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én A windows doctort használom még a ccleaner mellé.
2015. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én CCleaner helyett Glary Utilities-t használok.
2015. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezek a registrytisztító programok nem mások mint parasztvakítás. A registry több millió bejegyzésből áll, gondolod hogy egy mai gép akár egy millimásodpercet is gyorsul attól hogy pár tucatot kitörölsz belőle? Egyedül a bootnál induló programok kiszedése gyorsít bármit is a rendszeren, vagy esetleg a jobbgombos menübe beépülők.


Egyébként azért találnak több száz "hibát", amit természetesen csak a fizetős változat tud maradéktalanul eltávolítani, hogy az egybites user beijedjen és fizessen.

2015. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Amigo360 Pro-t használom, egyszerű program, szintén sok funkcióval.

Nem panaszkodok rá.

A Ccleaner sem rossz

2015. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Semelyik szerintem :-)


Az eddigi tapasztalataim alapján a legjobb, ha nem szemetelem össze, így nincs mit eltakarítani. Viszonylag kevés szoftvert használok, ennek egy nagyobbik része opensource, a többi valahol vásárolt egyéb program. Ezek kellenek, 5 percre kipróbálni nem szokásom telepíteni semmit, ahogy semmilyen warez cuccot sem tűrök meg a gépemen.


Ennek köszönhetően az eredetileg Win7-esem most egy Win10 úgy, hogy a 8-as, a 8.1-es és a 10-es frissítés is az eredeti rendszerre ment rá (nem újratelepítéssel), és semmi bajom vele.

2015. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Advance systemcare fogja a te géped is haza vágni egyszer,mint amennyi felhasználó gépét már gallyra vágta.Azt nyavalyognak,hogy újra kellene rakni.

Ilyen baromságokat ne használj,nem,hogy attól hamarabb is belassul egy rendszer,de csak idő kérdése mikor rakhatód újra.


Ccleaner bőven elég! Az azt takarítja amit biztosra lehet!

Persze te dolgod,max majd össze szedsz pár problémát te is.

2015. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!