Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windiws 10-ről vssza lehet...

Windiws 10-ről vssza lehet állítani a gépet windows 7 re, és ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyon nem tetszik,ez a windows 10. A Gépet vissza tudom állítani a 7-re vagy teljes ujratelepítséssel csak?

Mert én a bootoláshoz nem értek,ha csak azzal leszek akkor viszem szerelőhöz,hogy csinálja meg.

Remélem lemez nélkül is sikerül.


2015. aug. 30. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A Windows 10 szerintem egy egész jó operációs rendszer, amióta TISZTÁN (nem frissítve) feltelepítettem, azóta semmi gond nem volt vele.


Furcsálnám, ha újratelepítés nélkül vissza lehetne állítani egy fejlettebb operációs rendszert egy elavultra, ha lehetséges, akkor sem tenném, mert azt sem tettem volna, hogy frissítve rakok fel egy újat (esetleg Linuxban)... ...mert teligányolja a rendszert és még lasabb lesz, ezért KELL újratelepíteni!


A szerelők majd jól megkopasztanak anyagilag, ugyanis ahhoz nem sok ész kell, hogy beletegyél a gépbe egy telepítőlemezt, majd arról elindítsd a rendszert, mégha sohasem csináltál ilyet, egy kis utánnajárással, meg tudod csinálni, ugyanis ez mára már óvodás-szintű művelet, de ismétlem a szerelők képesek 10 000 Ft-okat is elkérni a hülyéktől! :-)


Magánvélemény: A sokak által istenített Windows 7 operációs rendszer valóban nem lenne rossz, csak kár, hogy MINDIG frissít, hogy őszinte legyek ezzel lett teli a tököm... :-)

2015. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tiszta telepítéssel.Letölt,kiír képfájlként lemezre,telepít,aktivál vagy daz loaderel vagy ha van eredeti licens akkor azzal.


Win7 frissít? Nekem mikor használtam mikor ki volt kapcsolva,így nem frissített..


Na Win 10-el lehet tényleg tele lesz a tököd,mert abba kikapcsolni is alig ha kapcsolod ki :-D

2015. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
újratelepítés nélkül egy hónapig visszaválthatsz: [link]
2015. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!