Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen infótok/tapasztalatotok...

Milyen infótok/tapasztalatotok van az alábbi böngészőkről (felsorolás lent)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak az örök klasszikus nagyon amikről mindenki ódákat zeng (Mozila, Chrome, Safari, IE)Is, de a kissebbekről csak elvétve hallani ezt-azt, pedig ők is léteznek. Az alábbi böngészők érdekelnek: SeaMonkey, Lunascape, Waterfox, RockMelt, CoolNovo, Netscape

Ha lehet a "nagy" böngészők megszállott hívei kíméljenek. Mielőtt bárki azzal jönne, hogy a CoolNovo az lényegében a Chrome kistejója és hogy a Waterfox Mozilla-klón ezeket tudom. Jöhetnek egyenkénti tesztek, olyanok is, amiben egymással, vagy a "nagyokkal" vannak összevetve.



2015. aug. 30. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad, a felsorolt böngészők nagy része egy másik, népszerűbb böngészőnek a változata, így talán elég lenne ezeket összehasonlítani (ha megy az angol: https://www.youtube.com/watch?v=AWUZDPrfOcI)


Ha biztosra akarsz menni, próbáld ki mindegyiket, mert úgy is az fog dönteni, hogy szerinted melyik felhasználói élménye a megfelelőbb neked.

2015. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mivel ezekkel gyakori lehet a kompatibilitási, funkcionális és biztonsági probléma, annyira nem érdemes őket használni. Opera/Maxthon ami elég kiforrot ebben a kategóriában.
2015. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nekem nem egy csúcstechnológiás ultramodern gépem van, hanem egy egyszerűbb, amiben nincs rengeteg szabad hely.
2015. aug. 30. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor használj explorert. Alapból fent van és nincs kompatibilitási gond vele.
2015. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem alap, de na nem a legújabb gép ilyen, meg olyan szupi alkatrészekkel, hanem egy ház használata való kis otthoni. Az IE-ről meg inkább had ne mondjak semmit, mert arról kevés szép mondható...
2015. aug. 30. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


esetleg ezt tudnám ajánlani, ha kicsi kell(nekem bejön, de sokat nem foglalkoztam még vele, mert még csak tervezem a váltást rá), amúgy van portable verziója, szóval telepítened se kell, csak kicsomagolnod egy mappába, aztán futtathatod is (bin mappában van ha jól emlékszek a midori.exe, azt futtatod, oszt mehet a teszt :D)

2015. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de most nem akarok böngészőt cserélni, meg nem is tudnák, mert most dóglődik a gépem (hamarosan újrarakom, most tabletről írok), meg mikor még jó volt akkor se engedett más böngészőt felrakni az eleve telepítettek mellé (IE, Mozilla, meg Chrome került rá, utóbbit még frissíteni se engedi) valami gyökérfájl, vagy mi miatt.
2015. aug. 30. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!