Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Skyrim magyarítása a többi...

A Skyrim magyarítása a többi részeire (dawnguard, heartfires) is alkalmazható?

Figyelt kérdés
A Skyrim magyarítása az alapjáték (dragonborn) 1.9.32.0.8-as verziojára készült. Ez eddig érthető. Ha nem az a verziójú játék van feltelepitve, akkor nem tudod magyarosítani, ígyhát le kell tölteni a patch-et (1.9.32.0.8), telepited, és igy tudod magyarosítani. De a többi részekkel mi a helyzet? azokat hogyan kell msagyarositani, vagy egyáltalán lehet-e. Leegyszerűsítve: kijátszodtam a dragonborn-ot, most láttam, hogy van még két része és azokat is ki szeretném játszani. Magyarul, mert angolul elég nehéz megérteni a küldetéseket stb... van ezeknek a részeknek magyarosítása?

2015. aug. 30. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A DLC-k magyarítása még nem készült el, azok maradnak ugyanúgy angolul.
2015. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod!
2015. aug. 30. 14:30
 3/3 Csori96 ***** válasza:
Itt ( [link] ) tudod követni a projektet, mely jelenleg 77%-on áll. Szerintem még idén végeznek vele.
2015. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!