Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell beállítani Outlookot?

Hogyan kell beállítani Outlookot?

Figyelt kérdés
Szeretném beállítani az Outlookot, hogy a férjem levelei és az én leveleim külön mappába menjenek. Az ő email címe és az enyém is be van állítva a gépen. Ezzel minden rendben. Csak azt szeretném beállítani, hogy két külömböző mappába jöjjenek a beérkező leveleink. Próbáltam utánanézni, de nem találtam semmit, ezért írok ide. Köszi a segítséget!
2010. márc. 11. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járnátok, ha két külön windos fiókot használnátok, mert akkor minden más is (háttér, dokumentumok, stb.) eltérő lehet és ez esetben az outlook is külön adatfájllal dolgozik.
2010. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk külön fiókot használni, anélkül szeretném megoldani. De azért köszi!
2010. márc. 12. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!