Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Wordben melyik az a betűtípu...

A Wordben melyik az a betűtípus, amelynek az X-je alul és felül is kicsit görbe, enyhén hurkos?

Figyelt kérdés
napok óta keresem, próbálgatom, de nem találom ... valaki esetleg tudja, mert használta? (most ide nem tudom lerajzolni, de elég egyedi)

2015. aug. 31. 16:20
 1/2 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Nem tudom erre gondolsz-e, de próbáld meg ezeket: Brush Script MT, Gabriola, Kunstler Script, Lucida Calligraphy, Mistral, Monotype Corsiva, Vijaya, Vivaldi
2015. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi hát végigpróbáltam az összeset, és a monotype corsiva majdnem olyan már, csak annyi, hogy ez amit én keresek, ez olyan X, melynek a szélessége és a magassága is ugyanaz, azaz mintha egy négyzetben lenne az X szabályosan a sarkokig rajzolva. de egyik se az pontosan, viszont itt lerajzolni nem tudom ....
2015. aug. 31. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!