Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Secondary Vibert...

Hosszu Árpád kérdése:

Hogyan lehet Secondary Vibert beállítani Androidos mobilra?

Figyelt kérdés
Van két android mobilom, mindkettőre ugyanazt a skypeot szeretném rárakni. Láttam, hogy be lehet állítani, hogy a fiók másodlagos legyen, de nem sikerült. 1. Mobilszám megadása után a Viber elindul a fekete telefonon. 2. A fehér telefonon a fekete telefonszámot adom meg, majd a kapott kódot beírom és a fehér telefon veszi át az elsődleges viber szerepét, a fekete telefonon nem működik a viber. A fekete telefon 4.1.2 a fehér telefon 4.2.2-es Android. S a kérdés, hogyan tudom két különböző mobilszolgáltató által működtetett telefonra ugyanazt a Vibert feltelepíteni? Azaz egy accounthoz két mobilszámot csatlakoztatni, vagy akárhogy is de egy skypeot szeretnék használni. Előre is köszönöm a választ.

#Skype #secondary viber #secondary account
2015. aug. 31. 17:33
 1/5 Hulioboy ***** válasza:

Nem mondom, hogy egyértelmű, hogy mit szeretnél... Most akkor skype, vagy viber? Most 1 telefonon szeretnél 2 külön telefonszámon vibert használni? Vagy 2 külön telefonon szeretnéd ugyanazt a beszélgetést látni amit az első telefonon?


Ha a második verziót szeretnéd (a klónozást)akkor ott rontottad el, hogy nem ugyanazt a kódot kellett volna megadni a második telefonon is amit az elsőnél, hanem kellett volna kérned egy újat..


Ha az elsőt (1 telefon 2 account) abban nem vagyok biztos, hogy meg lehet csinálni

2015. szept. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen rosszul írtam, nem Skype, hanem Viber amit fel akarok rakni. De sajnos kiderült hogy amit szeretnék nem lehet. Nem lehet két különböző telefonszámhoz ugyanazt a Viber Accountot rendelni. :(
2015. szept. 1. 14:49
 3/5 A kérdező kommentje:
2 telefon 1 Account ami nem megy. Nagyon röviden megfogalmazva.
2015. szept. 1. 14:50
 4/5 Hulioboy ***** válasza:
pedig nekem így ebben a formában működik... Igaz hogy az egyik eszköz androidos tablet, de lejön ugyanúgy mindkét eszközre a viber üzenet
2015. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gy.Ata válasza:
Sikerült mobilra, tabletre, és PC-re feltennem ugyan azt a vibert és klónként működnek. Viszont egy második mobilra amiben nincs sim nem sikerült sehogy, pedig régebben 1x működött így is. Az van ha felteszem a sim nélküli mobilra megadva a sim es mobil számát, felmegy rá, de utána a másik eredeti mobilon nem megy, újra akar települni, ha végig csinálom akkor meg a másodlagos mobilon nem megy már. Tehát nem sikerült 2 mobilon klónként futtatni.Pedig jó lett volna. A viberrel nincs ilyen gond.
2019. szept. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!