Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan lejátsztó ami több...

Van olyan lejátsztó ami több képkockát dolgoz fel percenként?

Figyelt kérdés
VLCm van jelenleg amin 24-25 a max Frames per sec, a monitorom 60hzs . nemlehet valahogy megnövelni az FPSt a filmekben videókban ? elég bénán néz ki ha gyorsan mozog a kamera szinte laggol a film

2015. szept. 1. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem a lejátszón múlik, hanem a filmen. ha a film 25 fps-el készült, akkor tótágast is állhatsz, akkor sem fogja a lejátszó pl. 60fps-el lejátszani.

De szép is lenne. . .:D

2015. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:

Aztán mire mennél egy dupla sebességű videóval, merthogy a nagyobb FPS-sel való lejátszás azt jelenti?


Egyébként szinte biztos, hogy némi ügyeskedéssel meg lehet csinálni, amit akarsz, de nem én fogom megmondani a pontos módszert. Az elv: Kéne egy olyan slow motion program (pl. Twixtor), amelyik képes megrajzolni a képkockák közé eső fázisokat, azután az így meghosszabbított videót nagyobb FPS-sel menteni egy videószerkesztőből. Hogy a hanggal közben mi történne, azt nem tudom, valószínűleg legegyszerűbb volna az eredetit alávágni, amikor már pontosan beállítottad az időtartamot. Azért ez már viszonylag sok szerkesztgetést jelent, nekem nem tűnik túl gazdaságosnak.

2015. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez most mellé ment. Nem nekem. :)
2015. szept. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:

@Kispofa75:

???

2015. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:
Egyébként (megint csak Kérdezőnek) a VLC simán viszi a 60 FPS-es videót, sőt még gyorsíthatsz is rajta a Lejátszás → Sebesség → Gyorsabban menüponttal, úgyhogy nem egészen világos, mit kérsz rajta számon. Szerezd be a filmeket nagyobb képkockasűrűséggel, mert egy egyszerű lejátszó csak annyi képet vetíthet, amennyi a videóban van (lásd #1), a levegőből nem tud újakat beleálmodni.
2015. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs. Nem ide akartam írni. :)
2015. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!