Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék Windows 8.1-es...

Hogyan tudnék Windows 8.1-es tabletre androidot tenni?

Figyelt kérdés
Vettem egy Acer tabletet win 8.1-es operációs rendszerrel mert azt mondták hogy az jobb mint az Android csak azt nem mondták hogy windowshoz nincs annyi játék és kérem vissza az androidot mert ahoz van játék.

2015. szept. 1. 17:35
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:

Próbálkozhatsz Andoid x86-tal, de nem olyan egyszerű rátenni, és nem garantált a jó működés sem.

Ez csak(!) x86-os, vagyis rendes windows 8.1 rendszerű gépekkel lehetséges, ha mobil rendszer van rajta, akkor nem.

2015. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy nem fogsz te androidot tenni rá, ez nem asztali számítógép hogy majd felismeri a hardvereidet. Esetleg próbálkozhatsz azzal hogy Bluestacks-et telepítesz a Windowsra, többnyire futtat androidos appokat.
2015. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat egyébként meg lehet rá rakni így már rájöttem hogy jobban beleástam magam a témába a bluestack meg nem indul rajta mert kevés a fizikai memóriám.
2015. szept. 2. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!