Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha usbről feltlepítem a...

Ha usbről feltlepítem a windows 10-et akkor az akitiválásnál elfogadja a win 8.1 kódot?

Figyelt kérdés

A hivatalos windows oldalról rátettem pendrájvra, elfogja fogadni a 8.1-es kódomat?

Nem ugy csinálom hogy frissitem a gépről hanem teljesen újra telepitem.



2015. szept. 1. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.... először mindenképp egy Win8.1 install + upgrade kell.

Utána lehet tiszta telepités.

2015. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

amikor megjelent egyszer frissitettem ugyan erröl a gépröl a 8.1ről 10re csak nem tetszett és visszaraktam a 8.1et de most ujra vissza akarom rakni a 10-et usbről.

Igy gondoltad hogy ezt kéne tenni elötte?

2015. szept. 1. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha először frissítesz akkor a microsoft rendszerében regisztrálva lesz a géped. Eztán tiszta telepítés és amint netet ér a gép meglesz az azonosítás és aktív a rendszer. De amúgy legfrissebb kmspico. Csak vigyázz honnan töltöd le. Tapasztalat.....
2015. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
innen szedtem le: [link]
2015. szept. 1. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha először frissítesz, az első alkalommal, amikor internethez csatlakozik a gép, aktiválja a Win-t. Utána ugyanígy az újratelepítésnél, a Win 10 aktiválással frissítéskor/után már nem kell törődni.


Esetleg akkor veszed hasznát KMSPiconak, vagy MS Toolkitnek 10-en, ha Office-hoz kell.

2015. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!