Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fallout előrendelés?

Fallout előrendelés?

Figyelt kérdés

Szóval előrendeltem a Fallout 4-et ps4-re az 576-ból, és ez volt életem első pre-ordere, emiatt nem nagyon vagyok otthon abban, hogy ilyenkor a doboz mellé kapok valamilyen bónuszt (plakátot, pólót), mint ahogy azt egy csomó kissebb játékforgalmazó teszi, vagy az 576-nál ez nem így működik?

A weblapjukon nem találtam erről infót.



2015. szept. 1. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az előrendelésnél fel szokták tüntetni, ha valami jár mellé. Ha ott semmit sem írtak, akkor semmi sem.
2015. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt kapod, ami a termékoldalon fel volt tüntetve.

De előrendelni semmit sem szabad. Még azt sem, ami biztos jól sül el. A Batman Arkham Knight-nál sem várta senki az első két rész után, hogy el lesz bäszva, aztán mégis teljesen el lett.

2015. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már Cartman is megmondta, hogy nem rendelünk elő semmit. Ha már elkészült, és jó értékeléseket kapott, örömmel fizetem ki érte a premier árat.
2015. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jogos,soha nem rendelek elő semmit, ez az elsőeset ahogy írtam is, de a Bethesdában bízok :D Ha meg nem sül eljól, akkor egy nagy lófszt kapok a sggembe ahogy Cartman is mondta :)
2015. szept. 4. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!