Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond?

Hmmm hmmmm kérdése:

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A játékom, ami nem akar működni a Battlefield 2142. Elég rég óta rajta van a gépen. Legutoljára amikor játszottam vele, kb 8 hónapja, akkor még minden rendben volt. Ez ugye az Origin-en keresztül futó program. Szóval valami szerverhez kapcsolódik be amikor multiba akarom nyomni. Egyedül megy a játék, azzal nincs gond. De a játékon bellül azt írja, hogy offline módban vagyok. Ezt nem tudom megváltoztatni mert a játékon bellül pedig ezt a hibát jelzi:


[link]


Az Originnek sem tetszik valami, mert amikor elindítom folyton ezt írja ki:


[link]


Valaki megoldás ?:)



2015. szept. 1. 23:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki ?:) Sem sejtheti mi lehet a gond ?:( Már írtam az Originnek is majd egy hete :(. Semmi válasz.
2015. szept. 3. 14:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, már réges régen leállították a szervereket, így már nincsen multiplayer része sajnos. Pedig az egyik kedvencem volt....
2015. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2015. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!