Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Javascript gond, hogy lehetne...

Javascript gond, hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap találtam egy videót, hogy hogyan késztísünk ilyen süti lenyíló fület weboldalra, de valamiért nem működik a dolog.

Ez lenne a global.js fájl

(function($) {

banner = $('.cookie-banner');

banner.hide();

banner.length();

banner.slidown(800);


$('.button').on('click' , function(e) {

e.preventDefault();


$.cookie('accept-cookies' , true { expire: 365});

banner.slideup(800);

})

}][jQuery];


és itt van a többi is pastebin-ben ezekkel a végekkel(a robot azt hiszi, hogy linkrövidítő, így nem illeszthetem be)

jquery.cookie.js fájl UbitrDu7

index.php fájl pastebin czPLcssQ

global.css fájl pastebin AhUb5wn1



2015. szept. 3. 13:25
 1/2 Drone007 ***** válasza:

A js 5. sorában a slidown -> slidedown

Más hibát nem látok így hirtelen, de a js-t én azért így kezdeném:

$(document).ready( function() {


var banner = $('.cookie-banner';)

if (banner.length > 0) { banner.slidedown(800); }


... a többi ugyanaz a végéig


});

A css-ben a .cookie-banner legyen alapból display: none

2015. szept. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaja köszi azt közben javítottam is egyébként, de azt hiszem ez az egész téma így összességében magas nekem. Ha lenne időm rá, akkor elkezdeném és felépíteném az elejétől, ahogy a html és css részét már meg is csináltam, de a napokban meg kellene lennie egy lenyíló fülnek működő elfogadó gombbal. Egyenlőre elkészítettem egy java nélküli változatot csak tájékoztatásképp. A baj csak az, hogy fix.. hogy nem tűnik el, hisz a javascript része és a gomb hiányzik.
2015. szept. 5. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!