Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsek Windows 10-et?

Hogyan telepítsek Windows 10-et?

Figyelt kérdés
A laptopomat 3 éve vettem eredeti win7-el, amikor megjelent a win8 frissítettem, azóta a win8-at lehetett frissíteni 8.1-re majd 10-esre. A laptopomba új HDD-kellett mert elromlott. Mivel termék kulcsot win8-hoz kaptam, azt kell feltelepíteni és előröl kezdeni az egész frissitgetést, vagy egyből a win10-et?

2015. szept. 3. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Felteszed a Win 8 at, a kulccsal beaktiválod, letölti windows update a dolgokat és telepíti, majd onnét előjön a get windows 10 ikon és frissítést kezdeményezel.
2015. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem alapból eredeti 8 volt fent. kulcsot nem adtak, de raktam már fel 10-et és 2x telepítettem tisztán 8-at rá és magától aktiválódik! szerintem töltsd le a Microsoft oldaláról a 8-at majd telepítésnél vagy utólag akitváld. aztán minden frissítés és 10 :D
2015. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Keress rá a neten [link] !!!!!!!!!!!!! Nekem müködik az van rajata.
2015. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már frissítettél 10-re akkor már rakhatod fel nyugodtan 1-ből a Windows 10-et, ha nem aktiválja automatikusan akkor telefonon keresztül aktiváltasd
2015. szept. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!