Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik játék lehet ez?

Melyik játék lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon régről emlékszem egy játékra, amit 2007-ben (lehet h később nem tudom) játszottam, és egy világot kellett megépíteni benne, vagyos inkább benépesíteni emberekkel és állatokkal. Pl. kardszárnyú delfin is volt. Aki tudja annak előre is köszi. Bármilyen hasonló játékot is kipróbálnék 😊

2015. szept. 3. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
elsőnek azt hittem hogy a spore-ra gondolsz de abban szerintem nincsenek emberek
2015. szept. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lalo009 válasza:

Figyelj, én is rengeteg játékot kerestem már ami hasonló titulusu, viszont 8 éve nem találom azt a játékot x3 nos mindegy, Figyelj kezd el részekre bontani pl, Sandbox tipusu, vagy Ha van benne harc, akkor RTS? Vagy vannak talán benne rpg elemei? és így tovább és így tovább, írj le mindent amit tudsz egy lapra és a 2007-es pc játékok listájain nézz körbe Bám it amit találsz segíthet neked. Csak egy jó tanács, ha egy weboldalon nem találod, nem azt jelenti hogy nincs meg :D


Én pl 2002,2003 mas játékot keresek vagy talán 2004 tudja görcs :d


Sok szerencsét kívánok a keresésedhez, sajnos én se tudok többet segíteni.

2015. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez így is hasznos volt 😊
2015. szept. 4. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:

A kategória tényleg sokat mond. Ha ide le tudsz írni némi infot, akkor talán tudok segíteni

#2 2002 - Vice City 2003 NFSU 2004 NFSU2

:D

2015. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!