Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen GTA-hoz hasonló játékok...

Milyen GTA-hoz hasonló játékok vannak?

Figyelt kérdés
Milyen GTA-hoz hasonló játékok vannak PC-re ? Legyen szabadon bejárható terület, rengeteg küldetés, melléküldetés stb tudjátok, mint a GTA-ban (főleg a San Andreas a kedvencem). Amit ismerek, és hasonló az a Total Overdose.
2015. szept. 5. 11:20
 1/10 anonim válasza:

Mafia

True Crime

Scarface

Godfather

Saint Row

2015. szept. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, amiket az 1#-es leírt :D de már minden GTA-t végigvittél? 3,VC,SA,4,EFLC,5 ezek jöttek ki PC-re, ezeken kívül még van 4 ami hivatalosan konzolokra van, ezen belül 1 ami egy mód a SA-hoz a GTA Vice City Stories PC még asszem csak beta, de jó!
2015. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

tps sandbox game?

a true crime sorozat részleges tagja a sleeping dogs is

watch dogs

Red faction (guerilla és armageddon)

just cause (ahh grappling hook ._. )

mad max

ha szereted a detektív ügyeket akkor l.a. noire

saboteur

total overdose

2015. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak a San andreas vittem végig, mert csak az van meg nekem. Konzoljaim (ps2, xbox stb nincs)
2015. szept. 5. 16:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt értem, de mivel ezt megkérdezed előtte szét kellett volna nézni a többi GTA között. Nem kell konzol, PC-re ott a GTA 3 GTA VICE CITY GTA 4 GTA 5. Ez mind kijött PC-re. Nem tudom mi nem volt érthető abban amit előbb írtam de ottvan a San Andreas -en kívül legalább 4 GTA amit ki se próbáltál... Mafia is ott van de ha van angol tudásod jatszd végig időrendi sorrendben a GTA-kat mert van köztük összefüggés... Nem is nagyon kell angoltudás. Gta 3-4 meg EFLC-hez is van MAGYAROSÍTÁS! 5-höz készül!!!
2015. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
San Andreas is épphogy felfér a gépemre, a GTA 4 el se indulna.
2015. szept. 5. 20:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Értem... Gta 4 után kilőve... San Andreas előtt ott van a Vice City meg a 3.
2015. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A Vice city-vel és a Gta 3-al már játszottam. Nem rossz játékok azok sem. A vice city-ben a fegyverek és a járművek hangja tetszett a legjobban, szerintem sokkal élethűbbek mint a San Andreas-ban.
2015. szept. 6. 09:33
 9/10 zsoltika75 válasza:
Total Overde! :) Nagyon jó kis játék.Én kipörgettem már vagy százszor...
2016. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Wheelman
2017. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!