Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-re Speak board portable...

Win7-re Speak board portable verzió?

Figyelt kérdés
Nem találok sehol, fontos lenne!
2015. szept. 5. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Win 7 alatt ez működik, totispeak a neve

[link]


itt még olvashtsz róla:

[link] görgesd lefele!!


esetleg használhatót találsz itt is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..

2015. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Egyik se jó,a totiseaket ismerem de az állandóan lefagy.

A speak board lenne jó meg is van hozzá a portable verzió de hát az xp-n működik.

Kellett annak a hülye szervizesnek a win 7-et rátelepíteni.

2015. szept. 5. 19:10
 3/12 anonim ***** válasza:

melyik WIN-7?

mert több verziójában létezik XP kompatibilis módja!

abban futtatva biztosan működni fog.

ha nincs ilyen mód...

akkor vmilyen virtuális gépet telepítve rá, pl.

[link]

arra XP-t, és abban futtasd.

2015. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Win7 Home Basic van fent.
2015. szept. 12. 16:09
 5/12 anonim válasza:
Régebben fent volt egy nevesebb torrent oldalon, sajnos onnan törölték, mert nem hivatalos portable verzió volt. most én is ezt a win 7 kompatibilis portable verziót keresem égre földre
2016. márc. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szofi3 válasza:

Nekem megvan a Speakboard Portable változata Win 7-re és remekül működik. Ha megküldöd az e-mail címedet szívesen elküldöm.


Sajnos én letöltöttem a Win10-et és azóta nem tudom használni. Rettentően hiányzik, legszívesebben visszamennék a Win7-re emiatt, de nem vagyok egy zseni az ilyen műveletekben a számítógépemen, fogalmam sincs hogy lehet egy régebbi verzióra visszamenni.


Esetleg nincs ötlete valakinek?

2016. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 EricCorera válasza:
Win 7-en és Win 10-en is megy csak kompatibilitási módot kell változtatni. Nekem így fut.
2016. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Eddig nem volt gond (win7 64bit) alatt futott semmi piszkálás nálkül, most is csak lejárt és azóta a reg-ek nem működnek, hiába írom át a dátumot benne mint eddig. Valahol van valami ami aktiválódhat próba lejárat után és utána az figyeli szerintem. Tehát működött gond nélkül csak lejárt a próba időszak erre kéne valami megoldás. A többiről nem hallottam még de átolvasom őket. Megvenni meg tán nem is lehet mert megszűnt a fejlesztő csapat ha jól tudom.
2016. júl. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

"Nekem megvan a Speakboard Portable változata Win 7-re és remekül működik. Ha megküldöd az e-mail címedet szívesen elküldöm."



Küldtem egy emailt el tudod nekem küldeni?

2016. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A SPeakboard "életben tartásának" megvan a trükkje, amit, ha valakit érdekel, privátban megosztok vele.

Egyébként én most Win10-es gépen használom, és tökéletesen működik...

2017. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!