Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 alatt, rom nélkül,...

Win 7 alatt, rom nélkül, hogyan tudnám telepíteni az xp-t?

Figyelt kérdés
Nincs meghajtóm, de multkor feltettük usb-s meghajtóról a windows 7-et. A meghajtó már nincs nálam! 500gb-os winyóm van és több felé van pertícionálva. Azt szeretném, hogyha az xp-t is eltudnám indítani ha úgyszeretném, mert sajnos nem minden játék kompatibilis az új windows-al. ( c: win 7, d: xp) valahogy így. van 98-am, xp sp2, xp sp3 bootos, ezalá már nem kell pl: win 98. Sehogy sem tudom így megoldani, mert a dos-t azt sajna nemtudom elindítani, mert a 98-at csak úgy tudnám feltenni. Xp-t megint nemengedi elindítani, szval ha valaki tud segíteni, így cd/dvd rom nélkül, akkor segítsen!
2010. márc. 12. 10:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Így igaz! Én csináltam már régebbi gépemen úgy, hogy a telepítési sorrend a következő volt (nem frissítéses módszerrel):

- win98

- win xp sp3 (boot-os) szval nem 98-ra telepítettem

és így automatikusan az xp indult.

De amikor fordított sorrendben telepítettem, akkor az indításnál rákérdezett, hogy melyik OS-t szeretném indítani. Nemtudom, hogy majd win 7 -el hogy lesz, majd kiderül. Am is ez az első korszerű gépem, ezeket még tanulmányoznom kell beállítás szempontjából, és ez inkább a win 7 -re vonatkozik, mert a régi gépemre ezt lehetetlen feltenni XD

2010. márc. 16. 22:45
 12/17 anonim válasza:
De később be lehet állítani, hogy ha az újabb rendszer is indul, hogy kihozza a választómenüt.
2010. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát én még arra nemjöttem rá, de elhiszem, hogy valahogy belehet :)
2010. márc. 17. 22:04
 14/17 anonim válasza:
Ha megmondod a két op rendszert, én szívesen elmondom. :D
2010. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16:18 mert nem mondta,ha nem írta már nem is jó? :)
2010. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Így igaz, am win xp (sp3) és win 7 (ultimate)
2010. márc. 18. 22:04
 17/17 anonim ***** válasza:
Nos közben megtaláltam: [link]
2010. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!