Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win10-re akarok frissíteni,...

Win10-re akarok frissíteni, de visszaállítja a Win7-et. Miért? (crackelt win7, részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

Azért a történet ennél sokkal bonyolultabb, mint ahogy előbb olvashattad. A cselekmény ott kezdődik, hogy letöltöttem a ~2.5GB-os frissítést, a rendszer felkészíti magát a telepítésre és újra indul a rendszer jobban mondva elkezdődik a telepítés lényegi része, a telepítés?! (na ne, tényleg?) A számomra 3 lépésben történő telepítés 1 felét még teljesíti a gép - itt értem, hogy eljutottam a 30%-ig amíg a fájlokat másolgatta utána - újra indul. Gondolkozik és rájön, hogy akkor most visszaállítjuk a Win7-edet (te KÖCSÖG)?! Persze a termék kulcsom, amivel aktiváltam a Windowsomat még anno az eltűnt, nem is meglepő, mivel WindowsLoadert használtam.

Hogyan tudnám megoldani, hogy crackelt verzióval frissítsem a Windowsomat?


Adatok:

Windows 7 Ultimate Service Pack 1

Dell inspiron 17R SE



2015. szept. 6. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
szintén nekem is ez volt az incidens visszaálította magát pár% után win7-re, sok izé miatt inkább újratelepítettem a rendszert(winfos update-et meg kikapcsoltam) és media creation tool-al upgrade-eltem a win10-re és működik tökéletesen
2015. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tauber György válasza:
Én meg meg szeretnék szabadulni a 10-től. A mai napon 2x is elromlott a start. Semmi értelme a 10-nek Ingyenes volt a feltöltés, hát annyit is ér!
2015. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!