Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok nézni interneten...

Hogyan tudok nézni interneten élő adásokat?

Figyelt kérdés
Van erre valami program és ha igen melyek azok. TV2, RTL érdekelne leginkább
2015. szept. 7. 09:47
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem külön program nincs rá, jogi akadályai vannak.

Böngészőprogram segítségével tudod nézni az RTL -t. A TV2 -t nem valószínűleg nem, a múltkor én is kerestem és nem találtam működő Online Stream -et.

2015. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hajlando lenne fizetnel erte havidijat ajanlanek online streamet. Iranyar: 1500 egy csatorna vagy 4500 tobb csatorna.
2015. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
utólsó te normális vagy? 4500 forintból a kérdező előfizethet müholdas csatornákra is, amit szakember be is szerel neki, általában ingyen, és ott kap vagy 60 tv csatornát.
2015. szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 A kerdes az volt hogyan tud nezni elo adasokat interneten. Szerinted a muhold az internet? Arrol nem is beszelve hogy mobil telefonba peldaul hogyan kotod be a muholdat? Vagy a tablagepbe? Vagy az laptopba?

Mondjuk az asztali gepbe lehet venni egy muhold kartyat, de az akkor sem internetes stream.

Amit en mondtam az magyar TV csatornak online verzioja.

2015. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!