Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha így szeretném levideózni a...

Ha így szeretném levideózni a képernyőm, akkor milyen programot lenne célszerű letöltenem?

Figyelt kérdés

Azt szeretném rögzíteni,ahogyan Sony Vegasban dolgozom egy videóval.Próbálkoztam Bandicammel,de ott ahogy elindítottam a videót Vegasban,azt a részt,amíg ment,nem vette fel,csak az indítást és a megállítást.Szóval olyasmi kéne,amivel a munkamenetet tudom rögzíteni,és az is jó lenne,ha a hangszóróból jövő hangot is fel tudná venni.

Bocsánat a furcsa magyarázatért,remélem azért érthető,hogy mit szeretnék.:)


2015. szept. 10. 11:52
 1/2 anonim válasza:
Szia! Bár már nagyon rég használtam, a HyperCAM talán működhet, igaz nem mai program, de szerintem a fenti kritériumoknak eleget tud tenni :) Ha mélyebben beletúrsz a világhálóba, olyan verziót is találhatsz, ami nem írja fel a videó sarkába az "Unregistered" kifejezést :)
2015. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm szépen a tippet,azonnal ki is próbálom!Remélem beválik.:)
2015. szept. 10. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!